Jeśli jesteś fanem lub fanką jazdy na rowerze, wycieczek pieszych, czy też biegania to z pewnością wiesz jak ważną role odgrywają niektóre gadżety. W dzisiejszym wpisie prezentujemy dwa z nich: opaskę dla osób aktywnych fizycznie oraz latarkę czołowa, którą warto mieć przy sobie zawsze i wszędzie. Przeczytaj krótką recenzję oraz sprawdź gdzie kupić tego typu akcesoria sportowe.

Latarka czołowa LED SMD ZOOM CREE XM-L T6

Co łączy biegacza, rowerzystę, miłośnika pieszych wędrówek i majsterkowicza? Na pierwszy rzut oka niewiele. Po dokładniejszym przyjrzeniu się sytuacji można jednak dość do wniosku, że każda z tych osób może potrzebować silnego źródła światła, a jednocześnie wolnych rąk.

Biegacz – podczas biegu nocnego, wędrowiec – jeśli w trasie zastanie go zmierzch, a majsterkowicz, aby doświetlić ciemne, mało widoczne miejsce. Takie źródło światłą, bez konieczności angażowania rąk, zapewni im latarka czołowa LED CreeT6. Wykonana ze stopów aluminium jest niezwykle lekka, a jednocześnie bardzo wytrzymała.

Mała masa sprawia, że nawet długotrwałe jej używanie nie powoduje dyskomfortu czy bólów karku. Latarka ma moc aż 5600 lumenów i zasięg do 800 metrów, dzięki czemu rozświetli każdą, nawet najgłębszą ciemność. Możliwość płynnej regulacji mocy pozwala bardzo mocno doświetlić jeden ściśle wybrany punkt lub rozproszyć ciemność na znacznym obszarze. Latarka posiada również możliwość pracy w trybie stroboskopowym. Jeśli masz w domu jedną ze wspomnianych wcześniej osób, to ta latarka to doskonały pomysł na prezent.

Smartband Fintess Opaska Sportowa X3 – idealny gadżet dla sportowca?

Samrtband Fitness Opaska Sportowa X3 to idealne urządzenie, pomocne w monitorowaniu aktywności fizycznej. Jest szczególnie polecana dla osób, które chcą sprawdzić ilość spalanych kalorii w ciągu całego dnia i poza treningami. Dedykowana jest dla każdego typu aktywności fizycznej.

Ten wielofunkcyjny zegarek w formie opaski z systemem opartym na Androidzie, posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak: krokomierz, pomiar tętna, wykrywanie ciśnienia kwi, zużycie kalorii, przypomnienie o nawodnieniu, a nawet monitorowanie snu, jak również wiele innych.

Smartband można w łatwy sposób zsynchronizować ze specjalnie dedykowaną aplikacją na telefon Yoho Sports. Zegarek można ładować za pomocą gniazda USB nie tylko ładowarką, ale również z komputera lub laptopa. Opaskę sportową Smartband Fitness X3 idealnie dopasuje się do każdej stylizacji, zarówno mężczyzny, jak i kobiety. Jest to oryginalny pomysł na praktyczny prezent dla każdego.

Zobacz inne gadżety dla sportowców: picco.pl/pol_m_Gadzety-dla-sportowcow-596.html