Najnowsze trendy w kosmetologii

Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości co do tego, że obecnie salony kosmetyczne swoją ofertą przyciągają bardzo wielu klientów. Pewni możemy być również i tego, że w najbliższych latach nic się pod tym względem nie zmieni. Jeżeli już to do salonów takich uczęszczać będziemy jeszcze częściej.

Nic w tym jednak dziwnego, bo ich oferta jest bardzo szeroka i każdy powinien w niej znaleźć zbieg, który okaże się nam niezwykle pomocny. Na pewno jednym z nich jest tutaj peeling kawitacyjny. Zastanówmy się więc dokładniej, do czego służy urządzenie do peelingu kawitacyjnego?

Złuszczanie skóry

Jeżeli mielibyśmy go w jakiś możliwie najprostszy sposób scharakteryzować, zauważylibyśmy, że jest to zabieg oczyszczający naszą skórę. Tak więc złuszcza on skórę pacjenta i wchodzi znacznie głębiej niż peelingi stosowane w domu. Jest jednak równie bezinwazyjny i delikatny. Warto zwrócić uwagę również i na to, że jest to zabieg, który można stosować niezależnie od skóry czy wieku.

Urządzenia do peelingu

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego usuwa z naskórka martwe komórki i hamuje rozmnażanie się bakterii. Ponadto towarzyszące temu zabiegowi wibracje usprawniają przepływ krwi i limfy, co z kolei przekłada się na dotlenienie i odbudowanie skóry. Nie mniej ważne jest również i to, że efekty takiego zabiegu widoczne są już po jednej sesji.

Oczywiście nie ulega żadnym wątpliwościom, że na peeling kawitacyjny warto decydować się w miarę regularnie. Wówczas nasza skóra na pewno będzie dotleniona i zarazem piękna. Warto wziąć go więc pod uwagę, wybierając się do kosmetyczki.

Więcej znajdziesz tutaj: https://maxmedik.pl/389-peeling-kawitacyjny