Nosidło do noszenia dziecka to idealny przyjaciel każdego rodzica, zwłaszcza takiego, którego pociecha jest niezwykle wymagająca i domaga się ciągłego noszenia na rękach podczas gdy rodzic musi zająć się czymś innym. To także doskonała alternatywa dla wózka, która sprawdzi się w tych wszystkich miejscach, do których zwykła spacerówka nie dotrze. A kiedy nosidło powstaje we współpracy ze specjalistami od rozwoju ruchowego dzieci, jak nosidło BeSafe Haven, nie potrzeba już niczego więcej.

Nosidełko dla niemowlaka – Wyjątkowość nosidła Haven

Technologia zastosowana w nosidle Haven pozwala nie tylko dbać o rozwój ruchowy malucha wspierając zdrową pozycję „na żabkę”, ale także doskonale dopasowuje się do ciała dziecka dzięki elastycznym i jednocześnie delikatnym materiałom. Wyściółka z pochłaniającego wilgoć materiału zapewnia komfort podczas spacerów, a osłona przeciwsłoneczna z ochroną SPF sprawdzi się idealnie podczas słonecznych dni. Regulowane zamki błyskawiczne pozwalają natomiast zachować ergonomiczną pozycję nawet podczas noszenia „przodem do świata”.

Nosidło dla niemowlaka Haven jest także niezwykle wygodne do użytkowania przez rodzica, dzięki elastycznej klamrze dopasowującej się do ciała noszącego oraz szelkom, które równomiernie rozkładają ciężar dziecka. Pas biodrowy reguluje się od rozmiaru XS do XXL a miękkie nakładki zmniejszają ucisk pasów i zwiększają tym samym komfort noszenia. Obecność łatwo dostępnych kieszeni umożliwia także zabranie ze sobą najpotrzebniejszych rzeczy bez konieczności noszenia dodatkowego bagażu.

Nosidło dla dziecka – Bezpieczeństwo ponad wszystko

By zminimalizować liczbę błędów, które mogą zostać popełnione przez rodziców podczas użytkowania nosidła w produkcie BeSafe zastosowano szereg innowacyjnych rozwiązań. Jednym z nich jest klamra zabezpieczająca, którą można rozpiąć jedynie poprzez jednoczesne naciśnięcie i przesunięcie. Podobnie zamek na pasie biodrowym- możliwy do rozpięcia jedynie w trzech krokach. Podczas noszenia na plecach pasek piersiowy uniemożliwia zsuwanie się szelek z ramion, całe nosidło zostało natomiast przetestowane pod względem trwałości i zgodności z normami.