Wózek Mima Zigi to spacerówka lekka. Składa konstrukcja ułatwiająca transport wózka za pomocą różnych środków transportu. Elegancki i nowoczesny wygląd tego produktu sprawia, że idealnie się będzie prezentował na ulicach podczas spacerów. Jego konstrukcja pozwala na zamontowanie do niego fotelika samochodowego. Ta lekka spacerówka jest dealna dla rodziców, którzy latają często samolotami.

Składana konstrukcja umożliwia bezproblemowy transport tego wózka w samolocie. To solidna i wytrzymała konstrukcja, która przy tym jest zaskakująco lekka. Elegancki wygląd i ergonomiczność, sprawia, że ten wózek jest często wybierany właśnie przez rodziców, którzy uwielbiają podróżować. W zestawie z wózkiem znajdziemy osłonę przeciwdeszczową oraz worek ochronny.

Wózek Mima Zigi – innowacyjna konstrukcja

Konstrukcja tego produktu umożliwia błyskawiczne składanie. Wystarczy pociągnąć za dźwignię, a ta lekka spacerówka złoży się błyskawicznie. Po złożeniu wózek pozostaje wolnostojący. Kompaktowe wymiary wózka sprawiają, że jest on akceptowany przez większość linii lotniczych.

Zastosowane w tym produkcie kółka nie tylko świetnie się prezentują, ale również są bardzo wytrzymałe i gwarantują odpowiednią amortyzację. Obracają się o 360 stopni, co ułatwia sprawne manewrowanie wózkiem w ciasnych miejscach.

Lekka spacerówka – wygoda i bezpieczeństwo to podstawa

Wózek został wyposażony w 5-punktowe szelki, które zapewniają dziecku nie tylko wygodę, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dla wygodny rodziców została zamontowana regulowana na wysokość rączka. Dzięki temu rodzić może dostosować jej wysokość do swojego wzrostu. Rozkładane oparcie w 3 pozycjach zapewnia komfort dziecku podczas spaceru i drzemki.

Innowacyjna budka również wykorzystuje najnowszą technologię. Za jednym ruchem rodzic jest w stanie rozłożyć i złożyć budkę na wózek. To wszystko jest możliwe dzięki automatycznemu systemowi. Budka chroni skutecznie maluszka przed szkodliwym promieniowaniem UV. Rodzić może mieć jednak cały czas kontrolę nad tym co robić dziecko, dzięki zainstalowanemu okienkowi w budce wózka.

Wózek Mima Zigi to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, dla rodziców lubiących podróże ze swoim maluszkiem. Innowacyjne systemy gwarantują bezpieczeństwo i wygodę podczas spacerów. Jest do z pewnością spacerówka lekka godna uwagi.

Zobacz opis: https://markowewozki.pl/mima-zigi/